شهریور

شهریور ماه ماه رویدادهای مهم بود . شهادت رئیس جمهور و نخست وزیر محترم شهید رجائی و باهنر و آغاز 8 سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران . در روستای ما در شهریور ماه امسال رویدادهای متعددی اتفاق افتاد که از جمله رویدادهای شادی آفرین : ازدواج دو عزیز بزرگوار آقایان حسین نخعی هنرمند عزیز و گرامی و حاجی محمد تاجدینی انسانی خوش خلق و با مرام بود . برای هر دوی این عزیزان و خانواده های جدیدشان آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری می نماییم . انشاء الله در زندگی جدیدشان خوشبخت باشند .

اما سه رویداد ناگوار هم اتفاق افتاد . فوت شادروانان تیمور تاجدینی ، رضا زارع پیشه معرف به میررضا و حاجی رقیه بنی اسدی . برای این درگذشتگان طلب مغفرت می نماییم و برای بازماندگانشان طلب صبر و اجر .

همینطور 12 شهریور ماه آغاز دوره چهارم شوراهای اسلامی و اتمام دوره سوم بود . از تلاشهای همکاران دوره سوم تقدیر نموده و برای شورای جدید در خدمت رسانی به مردم مظلوم و محروم بین آباد آرزوی توفیق می نماییم . ضمنا مقداری از آب در قنات قدیمی جاری بود که حدودا یک ماه مردم بطور مرتب آب را از حوض جمع آوری تخلیه می نمودند که باعث درد سر فراوان همشهریان بود . با نصب کفکش اتوماتیک در بالای باغ عباس حسن این مشکل نیز رفع شد و حال آب قنات قدیمی هم به جدید افزوده شده است .

/ 1 نظر / 17 بازدید
قدیر تاجدینی

ازدواج آقای محمد تاجدینی و ازدواج آقای حسین نخعی که صد البته از دوستانمان هستند را به خود شون و خانواده شون تبریک می گویم . انشاءالله که خوشبخت باشند.