آبگیری قنات جدید

روز 13 دی ماه نود روزی بسیار جالب در تاریخ بین اباد بود . در این روز بعد از شش ماه و اندی تلاش پیگیر بیش از 900 متر از قنات بین اباد کول گذاری گردید و در این روز کنترل و ابگیری و تست شد .که الحمدلله از آزمایش موفق بیرون آمد .آن روز در مظهر قنات بعداز بیرون آمدن آب مردم گوسفندی را قربانی کردند و روز جمعه 16دی هم قلور نذری پختند. بدین ترتیب آب قنات در پوشش کول سیمانی و بسیار تمیز و بهداشتی به مظهر می رسد و همینطور محدوده ای که باعث گریز اب می گردید و در این خشکسالیها کمبود اب را دوچندان می کرد نیز حذف شد و تمام آب استحصال شده به مظهر قنات می رسد . و از آنجا با احداث چند شیر برداشت آب در جلوی قنات در اختیار مردم قرار می گیرد .همینطور با احداث یک باب استخر در جلوی قنات قدیمی هم فضا بسیار جالب و هم آب ذخیره شده در اختیار تمام باغات و مزارع قرار خواهد گرفت . به همه دست اندرکاران این طرح بزرگ از جمله مسئول پروژه که بسیج سازندگی به سرپرستی  آقای مهندس زراعتکار بودند و همینطور نماینده پرتلاش قنات آقای غلامعلی تاجدینی و برادران افغان به سرپرستی استاد بسم الله و همینطور یاری های مردمی خداقوت گفته و از همه آنها تشکر می کنیم .خداوند هم با بارش رحمت الهی برف مردم را خوشحال نمود که خداراهم شاکریم . 

/ 4 نظر / 7 بازدید
سعيد

بلوتوث هوشمند ماشين جوپيتر جک – Jupiter Jack مکالمه راحت ، آرام ، بي خطر و آسان در حين رانندگي با دستگاه جوپيتر جک… هم رانندگي کنيد، هم با موبايل صحبت کنيد و هم به موزيک گوش کنيد. http://ow.ly/8ky84

سلام

سلام به تو بيا تو فارم فا دات کام به پرو فايل من هم توش سر بزم مهســـــــــا منتظرم

حسین نخعی

سلام.

حسین نخعی

سلام. چه خبر خوبی واقعا خسته نباشین.راستی گفتین میخواین قنات و تغییر بدین؟من یه ایده خوبی دارم اگه بودجه دارین میتونم طراحی کنم!